Coerver Focisuli Sportról bővebben
Várkert 1. ZENEISKOLA - ESTI GIMNÁZIUM - KÉPZŐMŰVÉSZETI ISKOLA
Kirándulások, táborok Bővebben
Művészeti Iskola - Zeneiskola Bővebben

Népdalverseny Csöglén

A Csöglei Általános Iskola alsó évfolyamos munkaközössége népdaléneklési versenyt hirdetett a tankerület iskoláinak. A kiírásban célként a tehetséggondozást, a népdaléneklés népszerűsítését, a kodályi és a bartóki hagyományok ápolását tűzték ki. Minden jelentkezőnek 1 kötelező, és 1 szabadon választott népdalt kellett előadnia hangszeres kíséret nélkül. Iskolánk három korcsoportban, hét tanulóval vett részt a megmérettetésen. I. korcsoportban: Balogh Benjámin, Kalányos Evelin és Németh Hanna 2.a, a  II. korcsoportban: Bakos Réka és Dávid Eszter 4.b,  a III. korcsoportban: Kelemen Alexandra 5.a,  Kalányos Mária 6.a és Török Vivien 6. b. A zsűri az első három helyezettet nevezte meg, a többiek emléklapot kaptak. Tanulóink nagyon szép eredménnyel tértek haza.  Büszkék vagyunk gyermekeinkre, gratulálunk minden résztvevőnek!

Népdalverseny

 

A csöglei népdalverseny eredménye:

1. korcsoport

2. helyezett: Németh Hanna 2.a osztály

3. helyezett: Balogh Benjamin 2.a osztály

2. korcsoport

1. helyezett: Dávid Eszter 4.b osztály

3. korcsoport

3. helyezett: Török Vivien 6.b osztály