Coerver Focisuli Sportról bővebben
Várkert 1. ZENEISKOLA - ESTI GIMNÁZIUM - KÉPZŐMŰVÉSZETI ISKOLA
Kirándulások, táborok Bővebben
Művészeti Iskola - Zeneiskola Bővebben

Pénzhét

Magyarország 2015-ben csatlakozott először ahhoz, az Európa- szerte 23 országban egy időben zajló kezdeményezéshez, melynek célja, hogy már fiatal kortól segítse a pénzügyi ismeretekkel rendelkező, sorsát e téren is kezében tartó fogyasztó információkkal való támogatását, a figyelemfelkeltést a pénzügyi tudatosságra. A 2018-as év pénzügyi témája: „Okosan a hitelekről”. Iskolánk idén is csatlakozott a március 5-9. között országosan megrendezésre kerülő Pénz7 programhoz. Az alsó tagozatosok megismerték La Fontaine A tücsök és a hangya című meséjét, csoportmunkában dolgozták fel a történetet, fogalmazták meg a tanulságot. A nagyobbaknak pénzzel kapcsolatos feladatokat kellett megoldaniuk. Tanulóink egy-egy tanóra keretében a hasznos tudás mellett élményeket is szerezhettek. A felső tagozaton online játékok, kvíz, színesítették a téma feldolgozását. A plakátkészítés során rendszerbe foglalták ismereteket. Reméljük diákjaink hasznosítani fogják ezeket életük során.

Pénzhét