Coerver Focisuli Sportról bővebben
Várkert 1. ZENEISKOLA - ESTI GIMNÁZIUM - KÉPZŐMŰVÉSZETI ISKOLA
Kirándulások, táborok Bővebben
Művészeti Iskola - Zeneiskola Bővebben

Pályaválasztási kiállítás

Iskolánk 8.osztályos tanulói részt vettek a Veszprém Megyei Kormányhivatal által szervezett Pályaválasztási kiállításon Pápán, a Városi Sportcsarnokban. Az esemény során közel harminc standnál várták a középfokú képzések iránt érdeklődő fiatalokat, rajtuk kívül pedig a rendőrség, a honvédség is képviseltette magát. Képzőhelyként megjelent az Audi, jelen volt a Pedagógiai Szakszolgálat, a Veszprém Megyei Kormányhivatal, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara és a Veszprém Megyei Kereskedelmi és Iparkamara is. A kiállításon valamennyi pápai középiskola bemutatkozott, de itt voltak Győr-Moson-Sopron, Vas, Komárom-Esztergom és Fejér megye középfokú oktatási intézményei is, hogy képzéseiket népszerűsítsék a hetedik és nyolcadik osztályosok között. A kiállítók szórólapokon adtak tájékoztatást az intézményükben tanulható szakmákról, szakirányokról. Több helyen egy-egy szakmába belekóstolhattak gyakorlaton keresztül is, természetesen játékos feladatok formájában. Diákjaink számára rendkívül tanulságos volt a rendezvény, reméljük megkönnyíti számukra a megfelelő képzés kiválasztását.

Pályaválasztási kiállítás